DOLAR 7,8272
EURO 9,1509
ALTIN 474,635
BIST 1121,17
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Gök Gürültülü

Son 1 Ayda En Çok Kazandıran Hisseler

Son 1 Ayda En Çok Kazandıran Hisseler
23.06.2020
31.817
A+
A-

Son 1 Ayda En Çok Kazandıran Hisseler

Borsada kazandıran ve kaybettiren hisseler serimizde takipçilerimiz için son 1 ayda en çok kazandıran hisseler listesi hazırladık.

Listede %18 ve üzeri getiri sağlayan tam 98 hisse yer alıyor. Listeyi hazırlarken dikkatimizi çeken önemli bir nokta  Borsa İstanbul’da işlem gören şirketler arasından 13 tanesinin son 1 ayda %50 üzerinde prim yapması oldu.

Son 1 ayda en çok kazandıran hisseler arasından Casa Emtia Petrol Kimyevi başı çekerken, onu sırasıyla Menderes Tekstil, Özbal Çelik Boru, Egeli Enerji, Marka Yatırım gibi şirketler takip ediyor.

22/06/2020 tarihinden geriye son 1 ay baz alındığında en çok kazandıran hisseler listesi şu şekilde;

Şirket AdıDeğişim %Tarih
Casa Emtia Petrol Kimyevi137,62%22.06.2020
Menderes Tekstil89,27%22.06.2020
Özbal Çelik Boru77,78%22.06.2020
Egeli Enerji67,47%22.06.2020
Marka Yatırım66,42%22.06.2020
Yesil Yapi65,63%22.06.2020
Trabzonspor Sportif62,16%22.06.2020
Doğuş Oto. Ser. Ve Tic. A.Ş.58,86%22.06.2020
Akçansa Çim. San. Ve Tic. A.Ş.58,58%22.06.2020
Ege Gübre San. A.Ş.57,17%22.06.2020
Egeli & Co Yatırım55,00%22.06.2020
Bizim54,11%22.06.2020
Ulaşlar Turizm Yatırımlar50,18%22.06.2020
Gübretaş49,24%22.06.2020
Dagi49,09%22.06.2020
Mepet Metro45,77%22.06.2020
Kiler GYO44,64%22.06.2020
Emlak Konut GYO42,65%22.06.2020
Karsan Oto. San. Ve Tic. A.Ş.40,88%22.06.2020
Silverline40,61%22.06.2020
Penguen Gıda San. A.Ş.40,38%22.06.2020
Yonga Mobilya39,18%22.06.2020
Marshall Boya Ve Vernik San.38,37%22.06.2020
Yeşil GYO38,10%22.06.2020
GSD Marin37,92%22.06.2020
Halk GYO37,58%22.06.2020
Global Menkul37,57%22.06.2020
İhlas Gazetecilik A.Ş37,43%22.06.2020
Frigo Pak37,24%22.06.2020
Derlüks Deri37,20%22.06.2020
Saray36,54%22.06.2020
İşbir Holding35,80%22.06.2020
Egeli & Co Tarım35,04%22.06.2020
Güneş Sigorta A.Ş.34,45%22.06.2020
Pera GYO32,99%22.06.2020
Plastikkart31,50%22.06.2020
Salix Yatırım31,29%22.06.2020
Deniz GYO30,83%22.06.2020
Yapı Kredi Koray30,64%22.06.2020
Vakıf Leasing30,57%22.06.2020
Peker Gayrımenkul Yat. Ort.30,51%22.06.2020
Yukselen Celik30,06%22.06.2020
Kuştur Kuşadası29,80%22.06.2020
Işıklar Enerji29,69%22.06.2020
Kütahya Porselen San. A.Ş.28,72%22.06.2020
Uşak Seramik San. A.Ş.28,49%22.06.2020
Serve28,26%22.06.2020
Torunlar GYO27,57%22.06.2020
Atlantis Holding27,45%22.06.2020
Metro Tic. Ve Mali Yat. A.Ş.27,41%22.06.2020
Özak GYO27,24%22.06.2020
Zorlu Enerji26,87%22.06.2020
Vakif GYO25,73%22.06.2020
İhlas Gayrımenkul25,00%22.06.2020
Akdeniz Güvenlik25,00%22.06.2020
ICBC Turkey24,55%22.06.2020
TSKB GYO24,18%22.06.2020
Çimsa Çim. San. Ve Tic. A.Ş.23,54%22.06.2020
İDC23,36%22.06.2020
Tekfen Holding23,33%22.06.2020
Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.23,31%22.06.2020
Despec23,12%22.06.2020
DYO Boya22,91%22.06.2020
Türkiye Halk Bankası22,86%22.06.2020
HEDEF Girişim22,84%22.06.2020
Parsan22,65%22.06.2020
Atakule GYO22,56%22.06.2020
Ege Seramik San. Ve Tic. A.Ş.22,22%22.06.2020
KUYS KUYU22,02%22.06.2020
Şekerbank T.A.Ş.21,82%22.06.2020
EMEK Elektirik21,33%22.06.2020
Akenerji21,24%22.06.2020
TSKB21,15%22.06.2020
Kelebek Mobilya20,86%22.06.2020
Mavi Giyim Sanayi20,83%22.06.2020
Marti GYO20,47%22.06.2020
Euro Yatırım20,41%22.06.2020
Verusa Holding20,35%22.06.2020
Çemaş20,18%22.06.2020
Yayla Enerji20,00%22.06.2020
Gersan20,00%22.06.2020
Vakıf Menkul19,92%22.06.2020
Oyak Cimento19,82%22.06.2020
MTE19,53%22.06.2020
Dardanel Önentaş19,40%22.06.2020
Kent Gıda Mad.19,39%22.06.2020
OYAK YO18,98%22.06.2020
Vestel Elektronik San.18,94%22.06.2020
Gediz Ambalaj18,94%22.06.2020
Osmanlı Menkul Degerler18,93%22.06.2020
İhlas Yayın18,81%22.06.2020
Petkim18,39%22.06.2020
ENKA18,38%22.06.2020
Kardemir D18,29%22.06.2020
Nurol GYO18,18%22.06.2020
Uzertaş18,08%22.06.2020
Alarko Carrier San. Ve Tic. A.Ş.18,06%22.06.2020
Eminiş Ambalaj17,95%22.06.2020

NOT: Hisse senedi getiri hesaplamalarında temettü ve bölünme hesaba katılmamıştır.

Veriler investing.com adresinden alınmıştır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Son 3 Yılda En Çok Kazandıran Hisseler

Son 1 Yılda En Çok Kazandıran Hisseler

1 TL Altında Kalan Hisseler ve 1-2 TL aralığındaki Hisseler