DOLAR 7,8101
EURO 9,1372
ALTIN 472,245
BIST 1121,17
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Gök Gürültülü

Son 1 Yılda En Çok Kazandıran Hisseler

Son 1 Yılda En Çok Kazandıran Hisseler
23.06.2020
24.715
A+
A-

Son 1 Yılda En Çok Kazandıran Hisseler

Borsada kazandıran ve kaybettiren hisseler serimizde takipçilerimiz için son 1 yılda en çok kazandıran hisseler listesi hazırladık.

Listede %100 ve üzeri getiri sağlayan tam 225 hisse yer alıyor. Listeyi hazırlarken dikkatimizi çeken önemli bir nokta  Borsa İstanbul’da işlem gören şirketler arasından 12 tanesinin son 1 yılda %1000 üzerinde prim yapması oldu.

Son 1 yılda en çok kazandıran hisseler arasından Ekiz Kimya başı çekerken, onu sırasıyla RTA, QNB Finans, Güler Holding, Dardanel Önentaş, Burçelik Vana, Gübretaş gibi şirketler takip ediyor.

22/06/2020 tarihinden geriye son 1 yılda en çok kazandıran hisseler listesi şu şekilde;

Şirket AdıDeğişim %Tarih
Ekiz Kimya3641,18%22.06.2020
RTA2901,68%22.06.2020
QNB Finans2457,79%22.06.2020
Güler Holding1180,00%22.06.2020
Dardanel Önentaş1163,16%22.06.2020
BURVA1158,50%22.06.2020
HUBVC1077,32%22.06.2020
Gübretaş1062,35%22.06.2020
Altın Yunus1041,61%22.06.2020
Egeli & Co Tarım1028,57%22.06.2020
Global Menkul1006,52%22.06.2020
Egeli & Co Yatırım830,00%22.06.2020
IZMDC829,01%22.06.2020
Reysaş759,72%22.06.2020
Gedik Yatırım Holding757,56%22.06.2020
TSPOR748,48%22.06.2020
Balatacılar689,29%22.06.2020
Osmanlı Menkul Degerler619,35%22.06.2020
Reysaş GYO602,67%22.06.2020
QNB Finansbank592,88%22.06.2020
KUTPO579,83%22.06.2020
Frigo Pak538,46%22.06.2020
OYAK YO466,13%22.06.2020
Bomonti Elektrik450,00%22.06.2020
Escort443,48%22.06.2020
Egeli Enerji434,62%22.06.2020
ERSU429,41%22.06.2020
Halk Sig. A.Ş.422,22%22.06.2020
Menderes Tekstil415,38%22.06.2020
Uzertaş413,59%22.06.2020
Atlantis Holding400,00%22.06.2020
Gedik Yatırım391,23%22.06.2020
TSKB GYO384,29%22.06.2020
BLCYT374,53%22.06.2020
Mondi Tire371,53%22.06.2020
PINSU370,16%22.06.2020
Say Reklamcılık366,67%22.06.2020
Eminiş Ambalaj365,17%22.06.2020
Güneş Sigorta A.Ş.362,26%22.06.2020
İşbir Holding358,52%22.06.2020
Dagi Yatırım357,32%22.06.2020
Ufuk Yatırım347,32%22.06.2020
Plastikkart345,42%22.06.2020
Oylum Sınai Yatırımlar336,96%22.06.2020
ARENA329,19%22.06.2020
MAALT329,12%22.06.2020
Kent Gıda Mad.324,88%22.06.2020
VKING324,55%22.06.2020
Dagi313,77%22.06.2020
Ulusoy Un305,75%22.06.2020
Sanko Pazarlama304,04%22.06.2020
CASAS297,47%22.06.2020
DOGUS295,59%22.06.2020
Yesil Yapi292,59%22.06.2020
Orma292,56%22.06.2020
İnfo Yatırım A.Ş.292,20%22.06.2020
Yaprak Sut291,60%22.06.2020
Servet GYO288,18%22.06.2020
Doğan Burda282,98%22.06.2020
LUKSK280,15%22.06.2020
ALYAG277,14%22.06.2020
Deva Holding A.Ş.271,62%22.06.2020
Ege Gübre San. A.Ş.269,96%22.06.2020
Creditwest267,92%22.06.2020
Turkiye Kalkinma258,02%22.06.2020
Teknosa248,50%22.06.2020
Olmuksan246,51%22.06.2020
EMEK Elektirik241,33%22.06.2020
Marka Yatırım240,30%22.06.2020
Silverline239,81%22.06.2020
Sanifoam239,77%22.06.2020
ALKIM239,63%22.06.2020
Yünsa Yünlü San. Ve Tic. A.Ş.232,78%22.06.2020
Federal Mogul232,35%22.06.2020
PETUN231,76%22.06.2020
BURCE227,94%22.06.2020
Edip İplik San. Ve Tic. A.Ş.227,69%22.06.2020
Marshall Boya Ve Vernik San.227,12%22.06.2020
Duran Doğan222,74%22.06.2020
Turk Prysmian222,27%22.06.2020
Yeşil GYO222,22%22.06.2020
Trend Gayrımenkul Yat. Ort.221,67%22.06.2020
Ral Yatırım219,91%22.06.2020
Rhea Girişim217,81%22.06.2020
GSD Marin217,61%22.06.2020
Garanti YO216,67%22.06.2020
Döktaş Dökümcülük216,47%22.06.2020
Penguen Gıda San. A.Ş.215,60%22.06.2020
Despec210,78%22.06.2020
Smartiks Yazilim210,14%22.06.2020
Ditaş208,57%22.06.2020
Taze Kuru208,15%22.06.2020
Yibitaş Yozgat207,11%22.06.2020
Turkiye Is Bankasi A203,74%22.06.2020
Ulaşlar Turizm Yatırımlar203,68%22.06.2020
Kron Tel. Hiz. A.Ş.199,27%22.06.2020
Alcatel Lucent198,74%22.06.2020
Metro Yatırım Ortaklığı197,17%22.06.2020
Hektaş Tic. T.A.Ş.196,79%22.06.2020
Safkar Ege Soğutmacılık196,18%22.06.2020
Mazhar Zorlu194,62%22.06.2020
Bizim193,82%22.06.2020
Alkim Kağıt San. ve Tic. A.Ş.192,18%22.06.2020
Yonga Mobilya191,83%22.06.2020
Çelik Halat Ve Tel San. A.Ş.189,74%22.06.2020
Özbal Çelik Boru185,47%22.06.2020
Fonet Bilgi184,59%22.06.2020
Egeplast184,33%22.06.2020
Milpa184,17%22.06.2020
İş Girişim182,95%22.06.2020
Bossa Tic. Ve San. T.A.Ş.182,34%22.06.2020
Ray Sigorta A.Ş.180,93%22.06.2020
Halk GYO180,82%22.06.2020
Karsu Tekstil San.Ve Tic. A.Ş.180,65%22.06.2020
Yapı Kredi Koray179,14%22.06.2020
Bagfaş Bandırma Gübre Fab.178,68%22.06.2020
Karel177,53%22.06.2020
Arsan Tekstil Tic. Ve San. A.Ş.176,80%22.06.2020
Cosmos175,93%22.06.2020
Saray175,63%22.06.2020
Migros175,44%22.06.2020
Söktaş Pamuk Ve Tarım175,00%22.06.2020
Kerevitaş174,05%22.06.2020
Pınar Süt Mamulleri173,03%22.06.2020
Acıselsan172,59%22.06.2020
Özderici GYO169,57%22.06.2020
Berkosan169,54%22.06.2020
Mega Polietilen Köpük169,46%22.06.2020
Akenerji168,63%22.06.2020
Royal Halı İplik Mobilya168,29%22.06.2020
Jantsa166,57%22.06.2020
CarrefourSA166,30%22.06.2020
Ünye Çim. San. Ve Tic. A.Ş.165,60%22.06.2020
Euro Kapital Yat. Ort. A.Ş.164,31%22.06.2020
Eczacıbaşı İlaç164,19%22.06.2020
Vakıf Leasing161,36%22.06.2020
Türkiye İş Bankası161,15%22.06.2020
Derimod160,90%22.06.2020
Artı Yatırım160,87%22.06.2020
Gersan158,56%22.06.2020
Bolu Çim. San. A.Ş.158,38%22.06.2020
Özak GYO158,09%22.06.2020
Yayla Enerji158,06%22.06.2020
Mepet Metro157,02%22.06.2020
Turkiye Is Bankasi B156,34%22.06.2020
İş Yatırım Ortaklığı156,31%22.06.2020
İhlas Gazetecilik A.Ş155,85%22.06.2020
Bantaş Bandırma155,78%22.06.2020
Euro Trend YO155,12%22.06.2020
Marti GYO155,00%22.06.2020
Oyak Cimento154,51%22.06.2020
Temapol152,46%22.06.2020
Ostim151,49%22.06.2020
İpek Doğal151,42%22.06.2020
Tuğçelik150,25%22.06.2020
Kaplamin Ambalaj149,85%22.06.2020
GSD Holding149,38%22.06.2020
Kristal Kola148,19%22.06.2020
Pera GYO148,08%22.06.2020
Nuh Çim. San. A.Ş.147,28%22.06.2020
Euro Menkul146,95%22.06.2020
Adese146,50%22.06.2020
Kiler GYO144,44%22.06.2020
Merit Turizm Yatırım ve İşletme141,67%22.06.2020
Hateks140,52%22.06.2020
Adana Çimento B139,84%22.06.2020
HEDEF Girişim139,50%22.06.2020
Link Bilgisayar139,49%22.06.2020
Çimbeton A.Ş.139,34%22.06.2020
Adana Çimento A137,81%22.06.2020
Salix Yatırım137,25%22.06.2020
Akfen GYO136,91%22.06.2020
Türk Traktör135,26%22.06.2020
Afyon Çimento132,28%22.06.2020
Vakif GYO131,77%22.06.2020
Turcas Petrol A.Ş.131,54%22.06.2020
Bera131,32%22.06.2020
ANELE130,94%22.06.2020
Işıklar Enerji130,56%22.06.2020
Mistral GYO130,28%22.06.2020
Birlik Mensucat A.Ş.128,79%22.06.2020
Karsan Oto. San. Ve Tic. A.Ş.128,70%22.06.2020
Kelebek Mobilya128,28%22.06.2020
Doğusan Boru127,52%22.06.2020
Etiler İnci Bufe Gida127,50%22.06.2020
Eczacıbaşı Yatırım127,15%22.06.2020
Çemaş127,04%22.06.2020
Merko Gıda San. Ve Tic. A.Ş.126,98%22.06.2020
Kapital Yatırım126,95%22.06.2020
Sinpas GYO126,32%22.06.2020
Tat Gida125,35%22.06.2020
Armada Bil Sis. San. Ve Tic.A.Ş.124,00%22.06.2020
ODAS Elektrik121,53%22.06.2020
Katmerciler120,61%22.06.2020
DYO Boya120,56%22.06.2020
GS Sportif119,71%22.06.2020
Politeknik Metal118,79%22.06.2020
Kafein Yazılım118,72%22.06.2020
Petrokent Turizm A.Ş.118,47%22.06.2020
Sekuro Plastik Ambalaj117,93%22.06.2020
Adana Çimento C117,71%22.06.2020
Vakıf Menkul117,69%22.06.2020
Alarko Carrier San. Ve Tic. A.Ş.116,96%22.06.2020
Gediz Ambalaj116,15%22.06.2020
Tek-Art Insaat115,28%22.06.2020
İhlas Yayın114,29%22.06.2020
İş Yatırım Menkul Değerler114,29%22.06.2020
İdealist GYO114,00%22.06.2020
AVOD112,66%22.06.2020
Ayen Enerji A.Ş.111,72%22.06.2020
Uşak Seramik San. A.Ş.111,64%22.06.2020
Serve110,71%22.06.2020
Umpaş110,53%22.06.2020
Aksa Enerji Üretim108,51%22.06.2020
Gentaş108,27%22.06.2020
Sönmez Pamuklu San. A.Ş.108,26%22.06.2020
Brisa Brıdgestone A.Ş.107,19%22.06.2020
Alarko GYO106,86%22.06.2020
Netaş Telekom106,53%22.06.2020
Goodyear Lastikleri106,13%22.06.2020
Birko Birleşik104,17%22.06.2020
Bak Ambalaj San.103,05%22.06.2020
Türk Tuborg102,63%22.06.2020
Ütopya100,94%22.06.2020
Desa100,85%22.06.2020

NOT: Hisse senedi getiri hesaplamalarında temettü ve bölünme hesaba katılmamıştır.

Veriler investing.com adresinden alınmıştır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Son 3 Yılda En Çok Kazandıran Hisseler

Son 1 Ayda En Çok Kazandıran Hisseler

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.