DOLAR 7,3715
EURO 8,9017
ALTIN 408,205
BIST 1548,31
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Parçalı Bulutlu

En Çok YÜKSELEN ve DÜŞEN Hisseler BİST

En Çok YÜKSELEN ve DÜŞEN Hisseler BİST
28.01.2021
9.938
A+
A-

En Çok YÜKSELEN Hisseler

Borsa İstanbul hisse senetleri arasında EN FAZLA YÜKSELEN hisse listesi PERŞEMBE günü kapanışa göre Günlük sıralı liste. 

Gün sonu kapanış hacimlerine göre en çok artan hisselerin sıralı listesi. bist

 28 Ocak 2021

İsimSonYüksekDüşükFark %
Fade Gıda A.Ş7.597.596.640.1
Otokar386.2386.2333.60.1
Türker Proje181.5181.5154.80.1
Alarko Carrier San. Ve Tic. A.Ş.473473400.40.1
Petrokent Turizm A.Ş.1386138611410.1
İşbir Holding4054.14054.14054.10.1
Kontrolmatik Teknoloji53.353.345.50.0999
Çimbeton A.Ş.365.5365.53000.0999
Verusaturk25.3425.3422.20.0998
Jantsa494.9495415.50.0998
Merit Turizm Yatırım ve İşletme144.4144.4118.20.0998
Ege Gübre San. A.Ş.220.7220.71880.0997
QNB Finans134.6134.6122.60.0997
Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş.17.6617.6616.150.0996
Federal Mogul188.8188.8162.80.0996
Eminiş Ambalaj35.3435.3432.140.0996
Temapol15.4715.4713.250.0995
Taç Tarım26.5226.5226.520.0995
Egeplast36.9236.9232.480.0995
Gübretaş69.169.159.50.0994
Pergamon Status30.7430.7426.560.0994
Baticim9.749.748.90.0993
Sönmez Pamuklu San. A.Ş.26.3626.3621.620.0992
Karsan Oto. San. Ve Tic. A.Ş.4.994.994.450.0991
Mega Polietilen Köpük11.0911.0910.170.0991
İzmir Fırça7.117.116.180.0989
Batisoke Soke3.123.122.650.0986
Baştaş19.4919.4915.980.098
Katmerciler4.044.043.430.0978
Yonga Mobilya38.438.4350.0971
Uzertaş73.9573.9560.750.0956
Halk GYO3.923.963.580.0829
Marmaris Altınyunus301.9307267.90.0798
Deniz GYO4.64.694.020.0773
Kordsa Teknik21.5421.8418.90.077
Sumaş Suni Tahta686859.950.0759
Net Holding A.Ş.3.994.013.630.0755
SASA Polyester26.226.223.10.0747
Esenboga Elektrik27.9828.2624.720.0712
Türk Tuborg21.221.218.110.0707
Ufuk Yatırım2323.6420.020.0698
Pera GYO1.851.91.610.0694
Burçelik Çel. Dkm. San. A.Ş.25.4425.4823.540.0689
Eczacıbaşı İlaç7.948.027.270.0686
Aygaz A.Ş.17.7318.115.770.0681
Kron Tel. Hiz. A.Ş.59.560530.0663
Kuştur Kuşadası217.2223.8192.30.0663
Turcas Petrol A.Ş.5.055.064.520.0654
Pınar Su San. Ve Tic. A.Ş.8.598.597.610.0644
Turkiye Kalkinma31.93228.080.0633

En Çok DÜŞEN Hisseler

Borsa İstanbul hisse senetleri arasında EN FAZLA DÜŞEN hisse listesi PERŞMBE günü kapanışa göre Günlük sıralı liste. 

Gün sonu kapanış hacimlerine göre en çok azalan hisselerin sıralı listesi. BİST

 28 Ocak 2021

İsimSonYüksekDüşükFark %
Politeknik Metal405440405-0.1
Altın Yunus83.483.483.4-0.0998
Inveo Yatirim133.7133.7133.7-0.0997
Sekuro Plastik Ambalaj29.2835.729.28-0.0996
Yaprak Sut102.2102.2102.2-0.0996
Senkron Güvenlik24.0824.0824.08-0.0995
Gedik Yatırım19.421.9819.23-0.0918
Menderes Tekstil3.433.653.31-0.0628
Lüks Kadife Tic. Ve San. A.Ş.45.425144.3-0.0623
Atlantis Holding7.837.837.45-0.0532
Euro Menkul5.285.555.07-0.0486
Avrupa Yatırım5.715.875.35-0.0387
Ekiz Kimya8.148.48.14-0.031
OYAK YO10.0310.29.54-0.029
Vakıf Menkul7.968.137.57-0.0221
ODAS Elektrik3.843.923.66-0.0204
Birlik Mensucat A.Ş.2.942.972.7-0.02
Saray10.3610.7410.24-0.0152
Global Menkul8.228.77.79-0.0108
Kaplamin Ambalaj40.340.3636.68-0.0108
Marti GYO2.892.932.72-0.0103
Pınar Et Ve Un San. A.Ş.23.8824.1822.8-0.01
Bera20.120.419.1-0.0099
Hacı Ömer Sabancı Holding10.6810.7210.52-0.0093
Selçuk Gıda4.454.454.35-0.0089
Türk Telekomünikasyon A.Ş8.158.217.93-0.0085
Körfez GYO5.835.875.58-0.0068
Akfen GYO4.554.574.39-0.0066
Banvitas52.753.0550.55-0.0057
Ulusoy Un16.2116.815.32-0.0055
İhlas Ev Aletleri İmalat1.851.871.78-0.0054
Ütopya39.7841.0836-0.005
Metemtur24.2625.921.96-0.0049
Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.2.112.152.08-0.0047
Turk Prysmian12.612.7111.84-0.004
Mistral GYO5.445.545.25-0.0037
Rhea Girişim3.543.593.26-0.0028
Yayla Enerji3.983.993.78-0.0025
Olmuksan8.088.187.7-0.0025
Akdeniz Yatirim4.945.014.66-0.002
CEO Event Medya7.317.496.94-0.0014
Anadolu Anonim Türk Sig. Şti.8.298.327.93-0.0012
Yesil Yatırım188.3188.3169.7-0.0011
Sanko Pazarlama9.9610.219.4-0.001
İntema657063.7-0.05
BIM Mağazalar74.3574.573.35-0.05

Günün en çok hacimli hisseleri

Günlük Hacim Listesi | İŞLEM HACMİ EN YÜKSEK 50 HİSSE

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Papim

error: